ZESPÓŁ KANCELARII

Adwokat Jan Kasjaniuk

Adwokat. Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Prawa i Administracji.  Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu od 2007 roku.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w latach 2005-2011 w jednej z renomowanych kancelarii adwokacko-radcowskich w Poznaniu prowadząc obsługę prawna międzynarodowych podmiotów gospodarczych, spółek giełdowych, a także klientów indywidualnych. Od 2011 roku prowadzi własną kancelarię prawną.
W czasie swojej praktyki zawodowej uczestniczył w wielu projektach z zakresu przekształceń spółek prawa handlowego, fuzji i przejęć, wprowadzania spółek do obrotu na rynku NewConnect. Doradca prawny przy łączeniu się dwóch publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Specjalizuje się w problematyce prawa autorskiego (ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego w zakresie nowych technologii), prawa własności przemysłowej, prawa spółek handlowych, kontraktów handlowych (w tym kontraktów o zasięgu międzynarodowym) oraz prawa pracy
Języki: angielski (w stopniu zaawansowanym), niemiecki (w stopniu podstawowym)
e-mail: jkasjaniuk@kancelaria-kasjaniuk.pl

Podmioty współpracujące

Aby zapewnić kompleksową obsługę klientów Kancelarii, Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi, aplikantami radcowskimi i adwokackim, a także doradcami podatkowymi i notariuszami. W szczególności zaś aby zapewnić pełną obsługę bieżącej działalności podmiotów gospodarczych Kancelaria ściśle współpracuje z biurem rachunkowym o zasięgu krajowym.

SZYBKI KONTAKT

Skontaktuj się z nami telefonicznie
+48 600 712 400